13 marca 2017

Technologia Virtual Reality

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy jednocześnie obie liczące się na rynku technologie w zakresie kreowania wirtualnych światów. Pracujemy zarówno w systemie Oculus, którego właścicielem stał się Facebook, a także w systemie Vive, który jest własnością koncernu znanego użytkownikom telefonów HTC.

Oculus Rift

Oculus Rift – materiały prasowe

 

Oculus

Oculus Rift to okulary wirtualnej rzeczywistości, pozwalające na doświadczenie niespotykanych nigdy wcześniej przeżyć. Po założeniu pozwalają użytkownikowi przenieść się do świata VR, który ciężko mu będzie odróżnić od rzeczywistego. Dzięki bardzo wygodnym kontrolerom, manipulowanie w wirtualnym świecie jest równie proste, jak przy użyciu rąk.

Oculus Rift

Oculus Rift – materiał prasowy

 

Vive HTC

HTC Vive to niezwykła technologia pozwalająca przenieść się do wirtualnego świata, nie wymagając przy tym dużej powierzchni. Okulary VR HTC Vive pozwalają na swobodne przemieszczanie się w wirtualnym świecie. Użytkownik może rozglądać się i zajrzeć w dowolne miejsce co potęguje wrażenie, iż jest się w realnym świecie, a nie w pomieszczeniu wygenerowanym komputerowo. Oszałamiająca grafika pozwala na niezwykle realistyczne doznania.

HTC Vive

HTC Vive – materiał prasowy