Wirtualna rzeczywistość na 4 Design Days

W miniony weekend, w dniach od 15 do 18 lutego 2018 roku, gościliśmy na targach 4 Design Days. Ta odbywająca się już po raz trzeci w Katowicach impreza zebrała 300 wystawców i odwiedziło ją  wiele tysięcy gości. Wirtualna rzeczywistość na 4 Design Days, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Nic w tym dziwnego, ponieważ VR to technologia, która bardzo szybko zyskuje na popularności i która niewątpliwie będzie przyszłością w projektowaniu wnętrz i prezentowaniu projektów architektonicznych.

 

stosiko-na-4dd

Nasze stoisko odwiedziło, wielu architektów oraz wiele innych osób zainteresowanych naszymi projektami oraz tapetami, dywanami, wykładzinami i meblami znajdującymi się w ofercie T3 Atelier.  My jako T3VR zaprezentowaliśmy, dwa projekty, jeden biurowy oraz mieszkanie zaprojektowane przez współpracującą z nami architektkę Dagmarę Chechelską. 

mieszkanie-virtual-reality-project

W naszym projekcie chętni mogli nie tylko  rozejrzeć się i przejść po wirtualnych  pomieszczeniach, ale także wypróbować część interakcji, jakie są możliwe do zastosowania w tego typu projektach. Użytkownicy w prosty sposób mogli zmienić tapetę na ścianie, oraz porę dnia – za naciśnięciem jednego przycisku na zewnątrz robiło się ciemno i zapalały się światła w lampach.

 

prezentacja-virtual-reality-na-4dd

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko, na którym wraz z T3 Atelier pokazywaliśmy naszą ofertę. Wszystkich, także tych którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć na własne oczy naszych projektów zapraszamy do kontaktu z nami, odwiedzenia nas, oraz skorzystania z naszej oferty.