17 lipca 2017

Galerie

Galeria screenów z VR

Na dzień dzisiejszy oprogramowanie i okulary nie pozwalają jeszcze na osiągnięcie stuprocentowego realizmu, do jakich przyzwyczailiśmy się z wizualizacji statycznych. Poniżej zamieszczamy przykładowe screeny ze scen przygotowanych w technologii VR. Dopóki nas nie odwiedzicie, musicie uwierzyć na słowo, że uczucie realizmu w okularach jest zdecydowanie większe.

Więcej screenów dostępnych tutaj.

Galeria screenów z wirtualnego spaceru

Wirtualne spacery stały się nowym narzędziem do pokazania klientowi „urządzonych wnętrz” zanim jeszcze budynek będzie gotowy. Wnętrza są z wizualizowane przy pomocy maksymalnie 120 klatek na sekundę, oświetlone dynamicznym świtałem, wraz z realistycznymi cieniami. Immersja osiągana dzięki tym technikom jest czymś co było do chwili obecnej niespotykane wizualizacjach architektonicznych.

Dzięki takiemu przedstawieniu przyszły użytkownik wnętrz może zobaczyć, jak będzie się w nich czuł, na długo przed tym, gdy jego mieszkanie, dom lub biuro zostaną skończone i urządzone. Sprawia to, że wirtualne spacery w technologii VR stały się wyjątkowo skutecznym narzędziem dla architektów, developerów, jak i inwestorów.   Świat tradycyjnego postrzegania 3D przestał istnieć, dawna nawet doskonała wizualizacja to dla nas obecnie tylko 2D.

Poniżej screeny z wykonanych przez nasz zespół wnętrz w wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny_spacer

wirtualny_spacer

Galerie_screeny_wirtulanego_spaceru

Więcej screenów dostępnych tutaj.