17 lipca 2017

Galerie

 

Galeria screenów z wirtualnego spaceru

Wirtualne spacery stały się nowym narzędziem do pokazania klientowi „urządzonych wnętrz” zanim jeszcze budynek będzie gotowy. Wnętrza są z wizualizowane przy pomocy maksymalnie 120 klatek na sekundę, oświetlone dynamicznym świtałem, wraz z realistycznymi cieniami. Immersja osiągana dzięki tym technikom jest czymś co było do chwili obecnej niespotykane wizualizacjach architektonicznych.

Dzięki takiemu przedstawieniu przyszły użytkownik wnętrz może zobaczyć, jak będzie się w nich czuł, na długo przed tym, gdy jego mieszkanie, dom lub biuro zostaną skończone i urządzone. Sprawia to, że wirtualne spacery w technologii VR stały się wyjątkowo skutecznym narzędziem dla architektów, developerów, jak i inwestorów.   Świat tradycyjnego postrzegania 3D przestał istnieć, dawna nawet doskonała wizualizacja to dla nas obecnie tylko 2D.

Poniżej screeny z wykonanych przez nasz zespół wnętrz w wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny-spacer-screeny

Więcej screenów dostępnych tutaj.

Galeria Wizualizacji.

Wizualizacje wnętrz i architektury pozwalają w łatwy sposób, na statycznym obrazie zaprezentować projekt klientom. Jest to prostszy sposób przedstawienia koncepcji klientowi niż wirtualny spacer, czy VR ponieważ nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, czy oprogramowania, a „wizkę” można zwyczajnie przesłać mailem. Wymaga też krótszego czasu na przygotowanie, a efekt może być zbliżony do zdjęcia rzeczywistego pomieszczenia.

Wizualizacja-salonu-vitra

 

Galeria naszych przykładowych wizualizacji tutaj.

Panoramy 360
Panorama 360 to jeszcze jeden sposób na prezentację wizualizacji wnętrz jaki możemy zaprezentować. Pozwalają na „rozglądanie się” dookoła dzięki czemu pokażą większą część projektu, będąc dalej łatwe do przesłania do klienta i nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania.


Więcej tutaj.

Galeria screenów z VR

Na dzień dzisiejszy oprogramowanie i okulary nie pozwalają jeszcze na osiągnięcie stuprocentowego realizmu, do jakich przyzwyczailiśmy się z wizualizacji statycznych. Poniżej zamieszczamy przykładowe screeny ze scen przygotowanych w technologii VR. Dopóki nas nie odwiedzicie, musicie uwierzyć na słowo, że uczucie realizmu w okularach jest zdecydowanie większe.

Więcej screenów dostępnych tutaj.