BG Office – prezentacja wnętrz biurowych w wirtualnej rzeczywistości

Ukończyliśmy właśnie najnowszy projekt, duże biuro o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych. Jest w nim wszystko co potrzebne do komfortowej pracy w nowoczesnym biurze, dwie duże powierzchnie open space, kantyna, strefy chill-out, sale konferencyjne i pokoje dla zarządu. Projekt  został przygotowany z myślą o prezentacji w headsetach HTC Vive lub Oculus Rift.

Na naszych  kanałach na YouTube i Vimeo jest już film, który w formie animacji, połączonej z zarejestrowanym zapisem podglądu z headsetu, pokazuje „spacer” przez całe biuro.

 

Po całym biurze można swobodnie się poruszać, przemieszczając się przy pomocy kontrolerów ale też chodząc i rozglądając się na tyle na ile pozwala przestrzeń przeznaczona pod prezentację VR. 

Na zewnątrz odwzorowano w prostej formie otoczenie budynku, tak aby klient mógł łatwiej wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać widok z jego okien.

Poniżej galeria wybranych ujęć z wirtualnych wnętrz. Jeśli potrzebujesz zobaczyć swój budynek w wirtualnej rzeczywistości zapraszamy do kontaktu mailowego.