Kolorowe mieszkanie dla młodych – wirtualny projekt wnętrz

Projektując mieszkanie chcemy, aby było to miejsce przyjazne, ciepłe w którym chętnie będziemy spędzać czas. Nowoczesne technologię pomagają już na etapie projektowania dobrać odpowiednie meble, lampy i tapety oraz kolory, które dobrze będą współgrały z całym wystrojem wnętrza. Poniżej chcemy zaprezentować taki wirtualny projekt wnętrz. Nasza technologia pozwala na intuicyjną obsługę i swobodne przemieszczanie się po projekcie również dla tych użytkowników, którzy nie mieli jeszcze bliższej styczności z wirtualną rzeczywistością. Zarówno poruszanie się jak i interakcja oparta jest o naciśnięcie jednego przycisku.

Podstawowym atutem przedstawiania projektów w pełni trójwymiarowym środowisku jest możliwość poczucia skali miejsca, które się ogląda. Pozwala to lepiej wyobrazić sobie, jak dane meble będą pasować do mieszkania i ile miejsca zajmą. Ale to nie jedyna zaleta, to czym projekt VR wyróżnia się od wizualizacji jest jego interaktywność, klient bądź architekt może przekonać się jak mieszkanie będzie wyglądać w różnych oświetleniach, np w dzień lub w nocy. Możliwe jest także przygotowanie kilku wersji kolorystycznych lub zmian w wyposażeniu, które będzie można wprowadzać za naciśnięciem jednego przycisku.

Poniżej screeny z mieszkania zaprojektowanego przez naszą architektkę i wykonane przez nas w wirtualnej rzeczywistości.

A tutaj jeszcze krótki film przedstawiający co widzi osoba korzystająca z gogli wirtualnej rzeczywistości.

Zainteresowanych projektami wnętrz domowych, jak i biurowych wykonanych w wirtualnej rzeczywistości zapraszamy do kontaktu z nami.