Film z wirtualnej wytwórni.

Na naszym kanale w portalu YouTube pojawił się właśnie nowy film.  Filmowy wirtualny spacer pozwala zajrzeć do istniejących w wirtualnej rzeczywistości wiernie odwzorowanych wnętrz.

Pomieszczenia zostały odwzorowane z dbałością o szczegóły, wraz ze światłem i realistycznymi cieniami obiektów znajdujących się zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego najbliższym otoczeniu.

Klimatyczne wnętrza zaaranżowane zostały przez naszych projektantów,  z wykorzystaniem wyposażenia od najlepszych producentów.

W tym krótkim filmie pokazany została tylko część możliwości jaka daje wirtualna rzeczywistość. Dla pełni wrażeń zachęcamy do skorzystania z naszych usług Virtual Reality, gdzie przy pomocy okularów można się przenieść w te i podobne wnętrza

Screen z wirtualnego wnętrza

Zapraszamy do odwiedzenia naszej wytwórni oraz subskrybowania kanału YouTube, na którym w przyszłości pojawiać się będą kolejne materiały z wirtualnych wnętrz i nie tylko.

Zainteresowanych projektem wnętrz przygotowanym i wykonanym specjalnie dla Was, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (rodzaje usług VR).  Projekt ten zostanie zaprezentowany dokładnie w ten sposób i będzie przystosowany do oglądania przy użyciu okularów wirtualnej rzeczywistości.